10 причин відвідати Івано-Франківськ

Івано-Франківськ — місто з більше ніж 350 річною історією. Історична назва міста — Станіславів. В період Радянського союзу місто отримало теперішню назву. Населення бл. 230 000. Івано-Франківськ — серце Прикарпаття.
 
Багатьом туристам, які приїжджають сюди, імпонує вдале поєднання історії і сучасності, що відбивається в архітектурі. Доступні ціни і гарний рівень сервісу. Отже, Топ-10 місць, які варто побачити в Івано-Франківську:
 
1. Стометрівка
або відома також як Сотка. Найпопулярніше вулиця міста. Її протяжність складає більше п’ятисот метрів, і чудово пасує для прогулянок.
 
 
2. Фонтан
Він є цікавим по своїй формі, адже в нього можна зайти всередину. Правда, ця атракція дійсна в теплу пору. А в зимовий період ви можете тішитися ялинкою, яку встановлюють поряд з фонтаном. 
 
 
3. Ратуша

Франківська ратуша єдина в Україні побудована у стилі конструктивізму, а її висота становить 49.5 метрів. Її оглядовий майданчик вартий вашої уваги, звідти весь Франківськ видно як на долоні.

4. Бастіон

Це частина справжніх фортечних укріплень старого Станіславова. Всередині розміщено багато оригінальний крамничок та постійно діючі художні виставки. Сувеніри вартує придбати саме тут.

 
5. Собори центральної частини міста
Сюди входить: Кафедральний собор Воскресіння, Вірменський собор, Колегіальний костел Діви Марії (художній музей). Усі вони знаходяться поряд і в центрі міста, тому їх легко знайти.
 
 
6. Обласна адміністрація
Це маштабна адміністративна будівля. Вражає своїм розміром.
 
 
 
7. Брама Потоцьких

Замок Потоцьких, що знаходиться в Івано-Франківську є пам’ятником архітектури, був заснований і побудований воєводою Андрієм Потоцьким на місці, де колись стояв дерев’яний мисливський замок. До сьогодні у гарному стану збереглася лише брама, яка прикрашена рицарськими символами.

 
 
8. Міське озеро

Його часто називають Станіславське море. Воно штучного походження,і було утворене у 1955 році. Посеред озера є “Острів кохання”, який з’єднаний  з берегом містком. Поряд з озером також є великий парк.

 
9. Обласний академічний музично-драматичний театр ім. І.Франка
Навіть якщо ви не є театралом, вам вартує його відвідати. Висока акторська майстерність та цікавість вистав вас вразить.

 
 
10. Заклади харчування
У Франківську вартує піти поїсти в “Десятку”, де вас вразять великі порції і помірні ціни. Поснідати в Urban Space 100 – громадському ресторані, прибуток з якого йде на розвиток міста. Випити крафтового пива у Copper Head. Та ще в багатьох інших цікавих закладах.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *